Hakkımızda

OBKOD

OBKOD Kodlama Kursu olarak 2017 yılında eğitimi destekleyici hizmetler kapsamında Ankara’da kurulduk alanında uzman 4 eğitmeniyle okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için eğitim ve öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir

Hikayemiz

Kodlama ve teknoloji okur yazarlığıyla erken yaşta tanışan bireylerin dünyada ses getiren, başarılı kişilere dönüştüğünün yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkmasıyla, bu potansiyele sahip birçok çocuğun doğru yönlendirmeyle başarıya ulaşacağının inancındayız. Başarı getiren bu eğitimleri verirken çocukların kendi güvenli ortamında olmasının gelişimlerini pozitif yönde etkileyeceğinin bilinciyle Ankara’da faaliyetlerimize başladık.

Misyonumuz

Teknolojinin hızla geliştiği dünyamızda robotik kodlama eğitiminin nitelikli eğitmenler tarafından verilebileceği bilinciyle çıktığımız yolda geleceğin teknolojisine yön verecek çocuklarımıza kodlama, teknolojik okur yazarlık, kapsamlı düşünme alanlarında eğitimler vererek onları donanımlı hale getirmeyi hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Bilimsel verilere göre çocukların gelişimlerini tamamlarken hayal dünyalarının sınırsız olduğunun kanıtlandığı günümüzde her çocuğun doğru eğitim ve yönlendirme ile dünya standartlarında birer yazılımcı niteliğine erişebileceği inancındayız. Kurumumuzun hedefini çocuklarımızı dünya standartlarında birer yazılımcı niteliğine getirebilmek motivasyonuyla sürekli daha ileriye taşıyoruz.

Eğitmenlerimiz

Oğulcan Çivek Kodlama Eğitmeni

Burak ARI Kodlama Eğitmeni

Büşra KARATAŞ Kodlama Eğitmeni

Hatice ÖZKARTAL Kodlama Eğitmeni

ogulcan06Hakkımızda